Stretching and yoga

Стретчинг та Йога

СТРЕТЧИНГ (англ. STRETCHING) – це різновид аеробіки, який складається з комплексу вправ на розтяжку й має такі абсолютні переваги: стимуляція кровообігу і циркуляції лімфи, зняття м’язових та нервових блоків, уповільнення процесів старіння в організмі, збереження еластичності м’язів. Тіло стає гнучкішим, покращується постава. Стретчинг підходить абсолютно кожному незалежно від віку та фізичної підготовки.
Мета стретчингку – досягнути максимальної гнучкості та сісти на шпагат «в мінус»! Коли спостерігаєш за виступами провідних танцюристів на пілоні, мимоволі звертаєш увагу на натягнуті як струна ноги, круті підйоми та класну розтяжку, адже тільки за цих умов танець виглядає дійсно професійним! Може Вас це здивує, але досягти цього можна в будь-якому віці та з різним рівнем підготовки, аби було стійке бажання працювати над власним тілом.

ХАТХА-ЙОГА – Якщо Ви ніколи не займалися йогою або вважали це несерйозним заняттям, пропонуємо Вам спробувати класичну йогу в студії «LOFT» і переконатись, що йога – це суттєве навантаження та неабияка користь для організму! Хатха-йога забезпечує рівновагу всіх фізіологічних процесів в організмі. Уроки йоги повертають рухливість суглобам, випрямляють хребет, нормалізують тиск крові і травлення, зміцнюють імунну систему і гормональний фон. А це, в свою чергу, дозволяє:
протистояти несприятливим фізичним та психологічним факторам;
успішно керувати тілом і розумом, миттєво і безпомилково реагувати на зовнішні подразники;
здобути спокійну впевненість у власних силах;
перебувати в гармонії з собою та світом.

ФЛАЙ-ЙОГА (англ. FLY-ЙОГА) – чим би Ви не займалися й де б не працювали – хоч айтішник, хоч молода матуся – стресу та морально-фізичного навантаження в житті Вам точно не бракує. Fly-йога чи антигрейвіті-йога – це модний та сучасний напрямок тренуваннь у спеціальних гамаках, на яких Ви зможете розслабитись та відпочити: трохи розтяжки, трохи занурення в себе – і Ви нова людина, повна сил та бадьорості! Ми підготували для Вас фірмові стрейчеві гамаки, яких Ви не знайдете в жодному іншому клубі у Львові. Заняття йогою підходить як жінкам, там й чоловікам. Вікова та вагова категорії необмежені.

BUFF-ЙОГА (або «залізна» йога) допоможе розвинути гнучкість та «прокачати» Ваше тіло. Це тренування представляє собою мікс йоги та силового тренування, що допоможе повністю змінити Ваше тіло! Ось як це працює: поки Ви робите дихальні вправи та різні асани на втримання балансу, м’язи Ваших ніг й тіла тяжко працюють, щоб втримати Вас в цих положеннях. Візьміть пару гантелей (0,5-1 кг) і ось вже м’язи верхньої частини тіла теж в роботі! Що маємо в результаті: йога допомагає зміцнити нижню частину тіла, розвинути гнучкість, покращити поставу, а також зняти стрес. Водночас гантелі додають навантаження на руки, плечі й спину, що робить верхню частину тіла сильнішою і зміцнює кістки. Приходьте на BUFF-йогу двічі або тричі на тиждень і будете почуватись сильнішими, а вже за 4 тижні побачите результат на власній фігурі!

FLY-Pilates (Antigravity Pilates)  – унікальне тренування за власною методикою від тренера нашої студії Вікторії! Пілатес у поєднанні  з fly-йогою – це не тільки нові спортивні відчуття, але й шлях до красивого тіла, міцного здоров’я та відмінного самопочуття! Скористайтесь можливістю спробувати пілатес у стрейчевому гамаку – таке тренування є тількі в LOFT Studio!

TRX – це ефективні функціональні тренування з власною вагою для всього тіла. Принцип TRX універсальний і дозволяє побудувати тренування так, що воно буде ефективним й доступним для будь-якого, будь це п’ятирічна дитина, професійний спортсмен або літня людина.  TRX дозволяє проводити тренування на всі групи м’язів. Переваги TRX – це насамперед простота тренувань з ним, просте регулювання навантаження та широкий спектр вправ. Приходьте на тренування TRX в нашу студію, а наші сертифіковані інструктори зроблять все, аби Ви досягли своєї мети!

ПРОГРАМА «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я» – Здорова людина = щаслива людина! Це безперечно. А основа здоров’я – це здорова спина! Нажаль, сьогодні кожен другий має проблеми, пов’язані з захворюваннями хребта, які зазвичай супроводжує біль, що заважає жити повноцінним життям. Можливо, Ви маєте маленьку дитину і постійно носите її на руках? Або Ваша робота пов’язана з комп’ютером і Ви дуже багато часу проводите в одному положенні? Чи Ви спортсмен і маєте якісь свіжі або застарілі травми? Ми допоможемо Вам позбутися болі та зітхнути з полегшенням! Студія «LOFT» пропонує Вам оздоровчу програму, яка передбачає вхідне тестування стану Ваших зв’язок, м’язів та хребта, визначення проблеми та регулярний контроль прогресу тренувань, і включає лікувально-профілактичний комплекс вправ в поєднанні з елементами юмейхотерапії. Тренування проводить лікар-терапевт, спеціаліст з реабілітології та ЛФК. Знайдіть час для себе і Ваша спина Вам скаже «дякую»!

уроки йоги, йога у львові, хатха йога, стретчинг львів, флай йога львів