Студія Loft

Студія «LOFT» – це абсолютно сучасний, модний простір для комфортного тренування та релаксу в центрі Львова. Це студія для стильних та сильних, для тих, хто любить себе, прагне досконалості й високо цінує комфорт.

Для наших клієнтів ми створили умови, яких Ви не знайдете в жодній іншій студії у Львові!!!

Студія «LOFT» пропонує Вам такі переваги:

В студії працюють два зали: дитячий – яскравий теплий зал з фітболами, пілонами та іграшками; дорослий – дуже великий стильний зал з дзеркалами в повний зріст, 11 пілонами та брендовими антигрейвіті гамаками!

Для Вашого комфорту встановлена комплексна централізована система вентиляції та кондиціонування повітря! В нас немає вентиляторів та кондиціонерів, адже ми дбаємо про Ваше здоров’я!

Зручна роздягальня з підігрівом підлоги та душем, що є обов’язковим в спортивній студії!

Сімейні програми – ми підтримуємо бажання наших клієнтів займатись спортом всією родиною, тому пропонуємо ПАРАЛЛЕЛЬНІ тренування для батьків та дітей: поки Ви займаєтесь pole-dance, стретчингом або відвідуєте лікувальні програми в дорослому залі, Ваша дитина отримує купу позитиву на тренуванні з дитячої акробатики чи просто грається в сусідньому дитячому залі!

Окрему увагу ми приділяємо матусям з дітьми, тому в студії «LOFT» мама може займатись спортом, а дитинка в цей час гратиметься в сусідній залі під наглядом професійної няні!