Правила відвідування студії

Правила відвідування студії

  1. РЕЖИМ РОБОТИ

1.1 Спортивно-танцювальна студія «LOFT» працює за наступним графіком: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 21.00, субота з 10.00 до 17.00, неділя – з 10.00 до 14.00.

1.2 Адміністрація студії має право змінювати графік роботи, про що клієнтів буде проінформовано на інформаційному стенді в студії, на сайті студії та на сторінках у соціальних мережах. Прохання стежити за новинами та оновленнями.

1.3 Тренування відбувається за умови запису мінімум 3-х людей. Якщо на тренування записано 1-2 людини, його буде скасовано, а клієнтам буде запропоновано записатися на інший час/день.

  1. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ АБОНЕМЕНТАМИ

2.1 Абонемент (пластикова картка клієнта) – це документ, що дає право на відвідування певної кількості тренувань у відповідності з діючими умовами, цінами та розкладом студії протягом встановленого періоду його дії. Термін дії абонементу – 30 календарних днів для абонементів на 1 місяць і 90 календарних днів – для абонементів на 3 місяці.

2.2 Абонемент є персональним і не може бути переданий третім особам.

2.3 Абонемент є пропуском на тренування. Реєстрація абонементів відбувається перед початком тренування.

2.4 Придбавши абонемент, Ви отримуєте право на відвідування відповідних тренувань в студії ОБОВ’ЯЗКОВО за попереднім записом в будь-який час за розкладом, якщо є вільне місце в групі.

2.5 Якщо  Ви записалися на тренування, але не можете його відвідати за певних обставин, Ви маєте повідомити про це адміністрацію студії не пізніше, ніж за 6 годин до початку тренування (для групового тренування) і не пізніше, ніж за 3 години до початку тренування (для персонального тренування). Якщо Ви записані на тренування, але не прийшли і не повідомили адміністрацію про свою відсутність мінімум за 6 або 3 години до початку тренування, заняття не переноситься та вважається використаним.

2.6 Адміністрація студії має ознайомити Вас з правилами відвідування студії до придбання Вами абонементу. Якщо Ви оплатили разове заняття або придбали абонемент, вважається, що Ви ознайомлені та погоджуєтесь з правилами відвідування студії, що прописані в даному розділі. Будь-які претензії щодо цих правил після придбання абонементу НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

2.7 У випадку втрати абонементу (пластикової картки) вартість відновлення становить: дитяча картка – 30 грн, доросла картка – 50 грн.

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НАНЕСЕННЯ ШКОДИ /ЗБИТКІВ

3.1 Студія «LOFT» не є медичним закладом і не надає послуг медичного призначення.

3.2 Ви як клієнт студії несете персональну відповідальність за власне здоров’я. Аби уникнути небажаних травм та пошкоджень в процесі тренування, Ви маєте чітко виконувати всі рекомендації тренера. Розминка перед початком тренування є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ! Якщо Ви запізнилися на тренування, необхідно виконати розминку самостійно.

3.3 Студія не несе відповідальності за втрату чи пошкодження Ваших особистих речей третіми особами на території студії.

3.4 Ви як клієнт студії несете повну матеріальну відповідальність за пошкодження майна студії і маєте відшкодувати повну вартість такого майна в разі його пошкодження. В разі пошкодження майна студії дітьми, відповідальність за це несуть їхні батьки.

  1. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

4.1 Приходити на заняття в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, палити в студії. Тренер має право не допустити клієнта на тренування у випадку невиконання цих вимог.

4.2 Самостійно користуватися музичною апаратурою та іншим технічним обладнанням студії.

4.3 Залишати дітей без нагляду в студії. Якщо Ви прийшли з дітьми, Ви можете скористатись послугами няні за попередньою домовленістю.

4.4 Займатись рекламною діяльністю та розповсюдженням товарів та послуг без попереднього узгодження з адміністрацією студії.

У випадку порушення Вами цих правил відвідування студії адміністрація залишає за собою право анулювати Ваш абонемент без повернення грошей.