Pole kids

Pole kids

POLE KIDSхореографія для дітей або дитяча гімнастика. Сьогодні по всьому світу pole dance активно набирає обертів як прогресивний напрямок фітнесу для дітей. Акробатика на пілоні з елементами танцю дозволяє зміцнити всі групи м’язів дитини, привчити її до спорту та розвинути впевненість у собі!

  • Молодша група (3-5 років) – програма тренувань для цієї вікової категорії передбачає виконання вправ в ігровій формі. Діти не просто повторюють вправи за тренером, а перевтілюються в бетмена, супермена або жабку та мартишку, грають, розважаються, завдяки чому непомітно набувають сили й гнучкості, що дозволить їм в майбутньому стати справжніми акробатами!
  • Старша група (6+) – це вже «дорослі» діти. Вони знають, чого хочуть та що їм подобається. На тренуваннях діти від 6 років виконують дорослі трюки, вчаться старанно працювати над власним тілом та вдосконалювати свої навички.
  • Flexy class – це обов’язковий клас для дітей, тому що, по-перше, розтяжка корисна для здоров’я, по-друге, красивий виступ танцорів чи акробатів передбачає розтягнуте підготовлене тіло. Шпагати, мостики й інші елементи даються дітям дуже легко, проте ефектно виглядають. До того ж розтяжка буде корисна в будь-якому виді спорту (не тільки в pole dance), який дитина може обрати в майбутньому.

pole kids львів, хореографія для дітей, дидяча гімнастика львів