Pole dance

Pole dance

ПОЛ ДЕНС (танець на шесті, пілонний спорт, англ. Pole dance) – це танці па пілоні поєднані з фітнесом, хореографічними рухами з акробатичними трюками. Це фітнес нового формату для сучасних і стильних людей, кому нецікаво займатись в традиційному тренажерному залі, для тих, хто любить танці та веселу компанію!

  • Pole sport – «силовий» клас танців на пілоні з елементами хореографії, спрямований на формування красивого тіла та зміцнення м’язів. Підходить всім, а особливо тим, хто хоче вдосконалити фігуру, схуднути та любить пол денс!
  • Pole art –  танцювальний клас з елементами акробатики на пілоні, різновид пол денс. Тут Ви маєте можливість розслабитись, відчути своє тіло, розвинути жіночність та пластику. Особливо підходить тим, хто любить танцювати.
  • Pole men – акробатика на пілоні як різновид ефективного фітнесу для чоловіків. Якщо Ви любите тренування на турніку, брусах тощо, але бажаєте нових спортивних емоцій, приходьте й змініть ракурс з горизонтального на вертикальний! Це складно, весело та дуже красиво!
  • Персональне тренування. Ви звикли до індивідуального підходу або хочете персональної уваги тренера, щоб щось відпрацювати або навіть поставити власний танцювальний номер на пілоні? В такому випадку персональні тренування пол денс – це те, що Вам треба.

 

 

pole dance, пол денс львів, стрип пластика львів, танці на пілоні львів